Firma

Urban Life Distribution to firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej i dystrybucji rowerów oraz części i akcesoriów rowerowych.
Obsługujemy sklepy rowerowe na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dbamy o terminy dostaw i zawsze pozostajemy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Stawiamy na rozwój i budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi. W celu usprawnienia współpracy oraz ułatwienia składania zamówień dla naszych Klientów stworzyliśmy system B2B.
W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty znanych i sprawdzonych marek. Wśród nich znajdują się m.in.:


Pashley – uznana, kultowa marka rowerów miejskich działająca w ponad 50 krajach na świecie. Ręcznie robione rowery marki Pashley to ikona brytyjskiego designu i klasyka w czystej postaci.

 

Adriatica – włoski producent rowerów słynących z oryginalnego designu. Rowery Adriatica wyróżniają pieczołowicie zaprojektowane detale oraz wysmakowana kolorystyka. W ofercie firmy znajdują się ostre koła, klasyczne „damki” oraz rowery vintage.  


Moulton – firma, która od ponad pół wieku łączy klasykę z najnowszymi trendami i technologiami. Znak rozpoznawczy rowerów marki Moulton to koła o bardzo małej średnicy i budowa przypominająca zwykły… składak.


Marwi Union – czołowy producent akcesoriów przemysłu rowerowego. Roczna produkcja pedałów rowerowych sięga 30 milionów, a siodeł – 6 milionów sztuk. Marwi Union jest jedną z niewielu firm dostarczających szereg zamiennych cięgien do rowerów miejskich wyposażonych w hamulce bębnowe.

 

Monte Grappa - włoski producent komfortowych i oryginalnych siodełek rowerowych.   


Crud – brytyjska firma, która swoją renomę zawdzięcza produkcji wysokiej jakości błotników z najlepszych tworzyw sztucznych.


Bibia – holenderski producent gum do przewożenia bagażu.
 

Alpina – włoska firma produkująca szprychy do rowerów i motocykli. Z wysokiej jakości produktów marki Alpina korzystają m.in. takie firmy, jak Yamaha, BMW, Husqvarna, czy KT Motors.

 

CST - firma Cheng Shin Tire (CST), produkująca opony CST została założona na Tajwanie w 1967 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła od produkcji opon rowerowych, stopniowo przechodząc w inne segmenty rynkowe tj. motocykle, quady, samochody ciężarowe, osobowe, wózki widłowe, autobusy. Od samego początku priorytetem firmy była produkcja opon najwyższej jakości.
 

Qibell – holenderski producent fotelików dziecięcych słynących z wytrzymałości i bezpieczeństwa. Klient ma możliwość zaprojektowania fotelika od początku do końca, tak by idealnie komponował się z rowerem i odpowiadał potrzebom dziecka i rodziców.

 

Abus - Na uznanie za specjalistę w dziedzinie zabezpieczeń mechanicznych trzeba sobie zapracować przez lata. Strategia założycieli była prosta i ponadczasowa – Bezpieczeństwo wymaga jakości. Motto to jest kultywowane w firmie od 80 lat. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników, doskonałej orientacji na klienta firma ABUS rozwinęła się do poziomu grupy mocnych i niezależnych firm działających na całym świecie, które prezentują się niezwykle nowocześnie, zgodnie z duchem ABUSa .

 

Zapraszamy do współpracy!

  pashley vell batavus adriatica marvi
  kontakt
  • Urban Life Distribution
   MAKAK Karol Popławski
  • ul. Filtrowa 83 lok.8
  • 02-032 Warszawa
  • tel. 881 321 321
  • mail: office@urbanlife.pl
  • www.urbanlife.pl
  System B2B obsługiwany przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl